Профессиональный рекрутинг

Экономия Вашего времени

Связаться с нами

Актуальные вакансии на март 2019 года:

Міжнародна продуктова B2B SaaS компанія, що активно розвивається і є глобальним постачальником безпечних он-лайн служб керування файлами з 10-ма офісами в 7-ми країнах світу, шукає Customer success manager з вільним володінням American English рівня не нижче C1, який вміє критично мислити, шукає фантастичні можливості саморозвитку та пристрасно захоплюється сферою IT.

Він стане частиною команди, яка забезпечує кращий клієнтський сервіс американським компаніям-клієнтам, отримає можливості глибоко зануритися і тонко відчути американську культуру і менталітет.

Customer success manager: постійно комунікує з клієнтами та розвиває відношення, оперативно допомогає в роботі з продуктом, навчає клієнтів роботі з продуктом.

Основні задачі:

  1. Onboarding - початок роботи: активує продукт, проводить навчання, долучає, відповідає на всі питання, визначає цілі
  2. Accounting - етап стабілізації: регулярно дзвонить и пише, координує з іншими відділами, слідкує за «здоров'єм клієнта»
  3. Project management - етап росту: демонструє нові функції, впроваджує кастомні доробки, визначає додаткові можливості

Ми пропонуємо сучасний стильний офіс в 5-ти хвилинах від метро Шулявська з необмеженою кількістю remote-днів, можливість навчатися в своїй внутрішній Academy, корпоративи за кордоном, кімнати відпочинку рівня Google, Facebook, медичне страхування, дуже гідну заробітну плату.

Якщо відікликається - направте резюме на cv@kivi.org.ua, і ми зв'яжемося з вами дуже швидко!

Если Вас заинтересовала какая-либо позиция,
отправляйте свое резюме на адрес:
cv@kivi.org.ua
В ТЕМЕ письма обязательно указывайте НАЗВАНИЕ интересующей Вас ВАКАНСИИ!